Labia, kam se podíváš (Život), 24. 7.
Vyjel jsem si na koupaliště, přesněji do jedné z pískoven u Prahy, do Lhoty. Je známá až profláknutá, přecpaná lidmi od rána do večera. Kousek od ní je jiná, volná. Zvolil jsem Lhotu z důvodů pragmatických: jednak je je nudistická pláž, jednak bylo horko a nechtělo se mi hledat jinou. Bez plavek se koupu z čistě praktických důvodů, o nějaké pokukování po prcinkách a prdelkách mi věřte nejde. (J. P. z Ch. mi to věří, ale má k tomu jedovaté poznámky.)
Od loňska nastala u žen nějaká změna. Podle všeho se počet vyholených kundiček rapidně zvýšil, takže to na pláži vypadá jako v časopisu Leo, kde KAŽDÁ modelka považuje za povinnost nastavit svou lasturku objektivu jako při hloubkové kontrole v muniční továrně (Leo mi koupil M. L. z Ch.). Porostlá kundička je věc zpravidla pohledná, oholená je, dámy prominou, normální píča. Opalující se ženy všeho věku (a zde to musím zdůraznit, občas i veškerého pohlaví) vystavují svá labia naprosto brutálně. Občas jsou vidět i záhadné výrůstky, patrně nějaká třetí labia, orgány hrají všemi barvami, v parnu potící se štěrbinka se leskne, jako by pouštěla milostnou šťávu.
Zřejmě budu považován za moralistu, ale myslím, že ženy by přece jen mohly více dbát na estetično, když nám u vody nabízejí své rtíky.

Vláda vlády (Politika), 24. 7.
Jmenování nové vlády proběhlo bez projevu prezidenta. To by nebylo tak zajímavé, jako odůvodnění, které poskytl tisku vedoucí tiskového oddělení. Prý neexistuje ani takový předpis, ani žádná taková tradice. První odůvodnění je sice pravdivé, ale slaboduché, druhé je sice slaboduché, ale pravdivé. A trapné. Uvítat vládu, byť jednou větou, jednou větou je slušnost.
Vláda nebudí přílišnou důvěru. Kavana bych tam raději neviděl ani ne tak kvůli ne zcela jasně objasněnému působení v disentu (přesněji řečeno, kvůli rozruchu, který kolem toho byl). Mnohem víc mi vadí jeho bourání tří aut před parlamentem, vymlouvání se a odvolávání se na poslaneckou imunitu. Pokud jde o ostatní, řada bývalých komunistů také není důvod k jásotu. Vadí mi ti, vyloučení v roce 1970. Byli sice vyloučení, ale to není pro politika doporučení. Není každý jako P. Kohout, kterému dosud někteří vytýkají jeho svazácké veršovánky, ale stranou ponechávají to, že na základě své komunistické minulosti se politicky odmítl angažovat.

Pátek 24.7.1998
čeština:
Ascii 7Bit, PC Latin 2, ISO Latin 2, CP 1252, Mac.


Nadace - 21. 7.
Gentleman pátrá - 16. 7.
Bolestí k životu - 16. 7.
Je to těžké (Migy) - 3. 7.
Už zapomínám - 1.7.
Servírka - 1.7.


Čtvrtek 23.7.
Středa 22.7.
Úterý 21.7.
Pondělí 20.7.
Pátek 17.7.
Čtvrtek 16.7.
Středa 15.7.
Úterý 14.7.
Pondělí 13.7.
Pátek 10.7.
Čtvrtek 9.7.
Středa 8.7.
Úterý 7.7.
3.7.
Čtvrtek 2.7.
Středa 1.7.


 Nová Přítomnost
 New Presence
 Knihy On-Line
 Kristýna ŽIVĚ
 Africká odysea
 Iuridica


 Neviditelný pes
 Softwarové noviny
 Reflex


Oprava
V článku Gates a Bůh, poprvé (z 22. 7.) se zmršila webová adresa firmy SkyNet. Správná je www.skynet.cz.