Hlavní stránka
Co se děje
Ze společnosti
Archiv vydání
Vrba, Fórum
Aktuálnost je pozlátko. Objektivní informace jsou iluze, poctivá subjektivita je k nezaplacení.
Nabízím příležitostné čtení pro ty, kdo nemají čas sledovat, co se kde šustne.
Ranní erekce (Poznámka), 17. 9.

M. Čermák nedávno dělal anketu ohledně ranní erekce. Protože o tomto úkazu panuje mnoho nepřesností a fám, zde je holá skutečnost. Je podložená zkušenostmi mnoha mužů, byť nejde o výzkum, ale praktické zážitky. Hlavní aspektem ranní erekce, jímž je jakýsi samotest těla na adaptaci v prostředí, kde se právě nachází – na cestách, při výletech, přespání jinde, než je zvyklé. Pokud není organismus úplně v pohodě, ranní erekce se posouvá, třeba i na večer.
    Praktické ověření jsme prováděli coby vysokoškoláci na vojenském soustředění, tedy na slušném vzorku a v pro tělo nepříznivé situaci. Brutální budíček v době, kdy na erekci neměli pomyšlení ani býci, ji spolehlivě zatlačil. Ovšem během dne se pak ozývaly izolované, ale více méně spokojené hlášky "už mám ranní erekci" coby příznak toho, že tělo a ním i majitel jsou už v pohodě.
    Podobně je to s noční polucí, kde noční není zbytečné adjektivum, protože se dostaví někdy jako polednice – i v poledne. Tento jev (polední poluce) je mnohem vzácnější a má zcela jiné příčiny.
    Když se vás tedy někdo někde někdy zeptá "už jste měl ranní erekci?", není to nemístná zvědavost, ale něco jako "How do you do?"
    P. S. Kouzlem nechtěného mě jeden čtenář upozornil, že před 15 lety jsem o tom taky psal. Není nad konzistenci!
Redaktor: Ivan Straka, grafika: Tom Vild, ikonky: Mi(c)i
Copyright (C) 1998-2018: Ivan Straka, Tom Vild
All Rights Reserved
:: Home   :: Ze společnosti   :: Co se děje   :: Vrba   :: Fórum   :: Archiv vydání