Hlavní stránka
Co se děje
Ze společnosti
Archiv vydání
Vrba, Fórum
Aktuálnost je pozlátko. Objektivní informace jsou iluze, poctivá subjektivita je k nezaplacení.
Nabízím příležitostné čtení pro ty, kdo nemají čas sledovat, co se kde šustne.
Hovado, kam se podíváš (Komentář), 19. 2.

Okamura odpověděl na dotaz novinářky I. Svobodové tak hrubě a hovadsky, že to nemá hranici. Přitom se jen nevynalézavě (nevím, jaké byly okolnosti) zeptala, jestli se ho může na něco zeptat. Okamura reagoval jako psychicky nemocný člověk – viz text.
    Objevilo se to na FB, sdílené P. Koubským, který to komentoval takto: „Co jsme to za zemi, že mu projde takovéhle chování k ženě? Na veřejnosti?“ První, co mě napadlo, bylo – to přece nestačí! Než jsem to začal psát, padl mi zrak na komentář L. K. Třískové: „Je úplně jedno, jestli tohle řekne muž ženě, žena muži, muž muži nebo třeba ptakopysk ptakopysku. Nikdy a nikomu by to nemělo být tolerováno.“, který obsahoval to, co jsem chtěl napsat. Zbytek reakcí byl klasickou snůškou pitomostí.
    Na FB to dala ona tazatelka, jinak redaktorka Respektu, do kterého to napsal v rámci (patrně) přehledové rubriky událostí všeho druhu I. Lamper. Ten z toho ovšem udělal zprávu stejně banální jako o kousek dál zmínku, že je sice dost sněhu, vody dost nebude. Je pro mě logicky stejné hovado jako Okamura. A žena postižená Okamurovým výlevem jako pravá novinářka to na FB dala s dovětkem „V čerstvém Respektu najdete samozřejmě mnohem víc věcí (důležitějších, než je zažívání pana Okamury.
    Ani ji to vlastně nijak nezaskočilo, nepřinutilo ji to k zamyšlení nad neomalenou, vulgární a urážlivou poznámkou, kterou by si beztrestně neměl dovolit ani obyčejný člověk politikou nezocelený (čti zhrubnuvší).
Redaktor: Ivan Straka, grafika: Tom Vild, ikonky: Mi(c)i
Copyright (C) 1998-2018: Ivan Straka, Tom Vild
All Rights Reserved
:: Home   :: Ze společnosti   :: Co se děje   :: Vrba   :: Fórum   :: Archiv vydání