Hlavní stránka
Co se děje
Ze společnosti
Archiv vydání
Vrba, Fórum
Aktuálnost je pozlátko. Objektivní informace jsou iluze, poctivá subjektivita je k nezaplacení.
Nabízím příležitostné čtení pro ty, kdo nemají čas sledovat, co se kde šustne.
Otázky nad OVM (Gloska), 6. 2.

V. Moravec se v neděli zase blýsknul. Je to bazilišek, podrazák, začíná se chovat při argumentování jako ženská. Nezeptá se, proč si Hamáček bere do týmu exhejtmana Haška. Zeptá sem jestli je normální, že si Hamáček bere koncipienta, když koncipient je někdo, kdo se má pod dohledem zkušenějšího dovzdělávat. Ptá se na tónem inkvizitora. Po nějakém čase řekne, že jde o Haška. Hamáček nevzrušeně vysvětlí, že Hašek má praktické zkušenosti z chodu státní správy a samosprávy, o které mu jde. Nikoli o jeho předpokládejme začátečnické znalosti práva. Moravec svou utkvělou myšlenku neopustil.
    Došlo i na V. Klause mladšího a jeho výroky a aktivity ve Sněmovně, týkající se zákona na postih mazání příspěvků ně FB, potažmo sociálních sítích. Je to samozřejmě pitomost, nařizovat něco soukromé firmě a jako kritérium pro postih brát počet uživatelů. Tam se Moravec dostal příměrem, jak práva neznalí (koncipienti) sepisujou zjevně špatné zákony. Předseda ODS Fiala ho upozornil, že a) jde o návrh zákona, k čemuž mají poslanci právo, a tento návrh do finální podoby projde přes odborníky, b) je to aktivita Klause jr., nikoli ODS – podporují ho i poslanci z jiných stran, c) a dodal, aby to i VM pochopil, že zobecňování názorů VK není namístě, protože VKjr říká názory VKjr, zatímco Fiala názory ODS. Samozřejmě marně.
    A já si opakovaně (a opakovaně marně) kladu otázku, co VM na koho ví, že OVM přetrvávají. Spolu s kotlářkou Jílkovou je to až křiklavý případ nekompetence. Soukup si na to koupil televizi: kdo si koupil VM a KJ?
Redaktor: Ivan Straka, grafika: Tom Vild, ikonky: Mi(c)i
Copyright (C) 1998-2018: Ivan Straka, Tom Vild
All Rights Reserved
:: Home   :: Ze společnosti   :: Co se děje   :: Vrba   :: Fórum   :: Archiv vydání