Hlavní stránka
Co se děje
Ze společnosti
Archiv vydání
Vrba, Fórum
Aktuálnost je pozlátko. Objektivní informace jsou iluze, poctivá subjektivita je k nezaplacení.
Nabízím příležitostné čtení pro ty, kdo nemají čas sledovat, co se kde šustne.
Ztraceno všude (Glosa), 24. 1.

Teď je módní používat ve zprávách podobenství z fantasy – lord Vordemort (nemám zájem se dívat, jak se to píše, ani jaká je to postava a odkud), trollové, elfové a další. Trollové mají proti něčemu bojovat, zejména ti organizovaní čeští. Proti hybridní válce, což je další mediální a věcný nesmysl. Válka vedená všemi prostředky je stará jako lidstvo samo, jen portfolio výzbroje se liší. Co je na tom hybridního? Pohon auta – prosím, ale válka?
    Řeknete, že je to věkem – obvyklé klišé mladých, zajochů, co si myslí, že svět vznikl současně s jejich narozením, někdy později. Stáří znamená jenom to, že při dobré paměti dospějete k poznání, že už jste většinu novot slyšeli mockrát. Sice pod jinými jmény, ale co do podstaty tolikrát, že vás prostě nebaví si to pamatovat a být „in“.
    Zkracování vyjadřování tu bylo vždycky. Není žádný rozdíl mezi zkrácenými nashle, být v poho, OK, KO a podobně, ale musím kvůli tomu bádat nad těmi věčnými LOL, IMHO, ASAP a podobně? Ignoruju to, sdělení se ke mně nedostane. Až to bude uzákoněnou součástí jazyka, prosím, jen tupec by to přehlížel. Ale takto mi s tím můžete, víte co...
Redaktor: Ivan Straka, grafika: Tom Vild, ikonky: Mi(c)i
Copyright (C) 1998-2018: Ivan Straka, Tom Vild
All Rights Reserved
:: Home   :: Ze společnosti   :: Co se děje   :: Vrba   :: Fórum   :: Archiv vydání